S prací i bez práce,občas nejsou koláče aneb kéž by bylo nespravdlnosti více a dostalo se i na straý zmatený krá*y

9. června 2010 v 17:11 | Uniquej (April Crank) |  Můj život
Bl uniquej.blogcz
♣Dnešek?nejradši bych ho vyhodila do koše k pár ostatním dnům. :)) . Totiž včera mi nebylo nejlíp,když jsem se učila na čtyří písemky.Čeština,dějepis,matika,chemie.Řekla jsem si.na matiku seru,stejnak budu mít 2 na vysvědčení = dneska trojka :D. Chemie, na tu jsem se šrotila a kupodivu možní 2 možná jedna na vysvědčení dnes=nevím,ale cítím se na 1-2 :DD.Dějepis,ten sem se učila už dřív,a dnešek=naprostoposranápísemka,nejspíš proto,že nejdřív nám učitelka něco diktuje a pak to zapře :D HUrááá,kráva jedna :DDD.Čeština,to jsme měli psát na pc diktát,nemělo cenu se učit dnešekl=naštěstí na to zpaoměla a neobjednala pc huuuu :D
♣Dokoukávali jsme film JIh Proti Severu.Ježiš,na to jak je to starej filmík,jsem seděla potichu(zvláštní :D) a čuměla na to jak,no to je jedno :D Prostě krásnej film a všem vřele doporučuji.
♣Zejtra něktří jedou na olympiádu(já to odmítla,husa jsem co?:D),takže nejspíš budem spojení a budem mít volnější hodinky :*A v pátek máme dvakrát supl,pak jednu hodinu tělocvik a jednu hodinku dějepis(nepřežiju:(:()
♣Snad vše co jsem chtěla říct.Jinak omlouvám se,ale jak vidíte máme toho hodně a blog prostě nestíhá :( Ale budu se snažit přidat týdně aspoň nějakou zprávu  o mne :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama