Problém vyřešený návykovou látkou aneb má to cenu?

21. října 2010 v 20:01 | *JoJo* |  Použij hlavu
Problém vyřešený návykovou látkou aneb má to cenu?

Návykové látky - drogy,alkohol,cigarety,antideprsiva,kofein,tohle všechno jsou návykové látky.cig

A člověk se k nim uchyluje z nejrůznějších důvodů.Jeden z nejhlavnějších je ten,že má v životě problémy,rozvedla se s ním žena,muž,ocitli se na mizině,ztratili práci.za druhé jsou to lidi,většinou mládež,která nechce vyčnívat z party a tak se přidá,nemyslí a ,ano je to v reklamě,zaplatí za to.Za třetí jsou to "umělci",ono je to divné,ale je to tak.Spousta umělců "musela" (spíš si na to navykla) brát drogy,aby dokázali malovat,psát a hrát.To jsou většinou drogy,alkohol,antideprsiva.Pak jsou tu cigarety,které se kouří z frajerství,nebo z toho,že nemáte co dělat,jste nervozní a,nevím vlastně jak,tohle vás nějakým způsobem"uklidní".


Jediné,co na tom všem nechápu je to,proč s tím lidém začínají.Ano je to z důvodů nahoře,ale mne zajímá,co je vede,až k tomu krajnímu řešení.Proč se nejdřív nepoohlédnou po další práci,nežpastizačnou s drogou,proč nezkusí žít a popřemýšlet.Prč přesto,že je tolik odstrašujících případů,je čím dál více lidí,kteří končí s jehlou v  žíle.Všcihni je varujuí,všichni jim to říkají,spousta lidí o tom čte, a přece se to vyskytuje.

Já na to mám názor takový,a myslím,že nejen já,že tímhle se nic neřeší.Je to jen další

problém,který se dřív nebo později projeví.Je to dočasná úleva,která nám přinese tolik horších a težších problémů,musíme shánět peníze,uchylujeme se ke krádežím a to jen kvůli droze-ze začátku "věci,která nám pomůže".

Pokud jde kouření,je to jen pouhapouhý zlozvyk,jako kousání nehtů a nikdo mi neříkejte,že kdyby jste chtěli,nedokázali by jste ani tak přestat.To je kec!Jde-li o kouření,jeví se mi to jako hnus.Ať už se kouří v hospodách,nebo venku v garáži.Je hnusné.Nemluvě o tom,kdy by jste políbili kluka,který před tím vykouřil krabičku cigaret,to mi prostě přijde nechutné a nezdá se mi na tom nic originálního.To si radši obarvěte hlavu na zeleno,chcete-li být originální.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 maybe-strange maybe-strange | Web | 26. ledna 2011 v 20:06 | Reagovat

Já jsem byla asi moc zoufalá, 5let v depresích, 2 roky sebepoškozování a jiný... Nechtěla jsem žít, žít v jiném světě bylo fajn, dát si lajnu a být v pohodě, jo. Ale drogy jsou fakt svinstvo, to jsem si uvědomila i já a zvysoka se na ně vykašlala. Jenže zase na mne dopadla tíha života, šlo to ještě víc k kopce a pak, po dvou nevydařených pokusech o sebevraždu, už nevím, upíjím se denně do němoty..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama