Listopad 2010

Chalupská slať - Poslední várka :)

30. listopadu 2010 v 17:34 | *JoJo* |  Fotky ode mě
Chalupská slať - Poslední várka :) Pokračování série :D Nejdřív byla vyhlídka,teď Chalupská slať,z těch fotek jsem ohromená :D Jde vidět,že i z nekvalitním foťákem lze nafotit něco krásného,když to takové je.

Ch.S-Uniquej.blog.czCh.S-Uniquej.blog.cz 1


Alpská vyhlídka-Šumava II

26. listopadu 2010 v 18:30 | *JoJo* |  Fotky ode mě
Minule jsem všechno nepřidala,tak tady je druhá várka :) Už nejsou ty fotky tak pěkné jako minulé,ale jde to.Na začátku jsou tři "popisníky",jen tak pro zajímavost :)
alp.v. - 21

Teď na vás budu mít čas

25. listopadu 2010 v 17:04 | *JoJo* |  Můj život
Konečně oznmuji,že se vracím.Dlouho jsem dělala přestávky,ale teď se budu snažit vrátit se k vám.Nechybělo mi to,ale vím ,že toužím sdělovat dál své názory a říct,co si myslím.Je to pro mě důležíté.
Proč jsem vůbec psala na blog tak málo?Jednoduše-byla jsem zamilovaná.No,né přímo zamilovaná,alě něco bylo.Po pár dnech jsem však sundala růžové brýle a poznala svět.Nebudeme to řešit,jen aby jste věděli proč.
Navíc mám dost školy.Dělám dějěpisnou olympiádu,olympiádu z českého jazyka a z anglického :).Dává mi to zabrat :D I když nevím,jak mi to jde.V Pondělí píšeme dějepisnou,tak uvidíme.navíc se snažím opravit si matematiku,protože si nemůžu dovolit mít z ní3 na vysvědčení.Chci vyznamenání a chci na gympl.Proto chodím na doučování,dělam úkoly navíc a tak...Snažím se.
Kdyby jste nevěděli,tak právě jsem přidala nový článek na téma Pózeři,měla jsem to v hlavě dlouho,ale nechtělo se mi to psát.Zítra,pokud to vyjde přidám další fotky.
Já vím,že skáču od jednoho k druhému,ale i tak.Dnes jsme měli Kravatový den,no zábava.Zase jsem nevyhrála:D A já si tak veřila.Nevadí...

Fotka z Chalupské slaťe,malá ukázka.

Zaujmout pózu! Ať jsme in!

25. listopadu 2010 v 16:53 | *JoJo* |  Použij hlavu
Zaujmout pózu! Ať jsme in!

http://www.clker.com/clipart-24628.html
Dnes na téma:Póza a pózeři .
Na začátku si jednoduše uvědomíme,co to je póza a kdo jsou pózeři.

Význam slova póza:
•  držení těla, postoj,
•  strojenost

  Já se chci zabývat :strojeností".Myslím,že každý chápe,co je tím myšleno.Někdo zaujme pózu,snaží se někoho oblafnout,ohromit,snaží se patřiř "někam".Mít svůj styl.Změní barvu vlasů,začně se bláznivě oblíkat.A zařadí se do stylu,kvůli tomu,jak vypadají.Říká se jim pozéři.V dnešní době je pózérů mnoho.Možná si to ani neuvědomují.Zatouží změnit styl,obarvi si vlasy na černo,hodí na sebe barevný oblečení,roztrhanou sukni a jsou scene ("sín").
Začnou poslouchat Rytmuse a jsou nejdrsnější hopeři.Bohužel to tak je.Nikdo s tím nic neudělá.
Nikdo si  neuvědomí,kdo to např. EMO byli,než se spopularizovali a než se vytvořila hloupá pravidla.


Dneska už se tomu směju-Adina Madlová

23. listopadu 2010 v 15:06 | *JoJo* |  Kniha
http://www.xyz-knihy.cz/dneska-uz-se-tomu-smeju.html
Název:Dneska už se tomu směju
 Autor:Adina Mandlová
 Počet str.:280 str.
Děj:Příběh Adiny Mandlové,psaný a vyprávěný Adinou Mandlovou.Autobiografie se zážitky od dětství po konec své kariéry.Adina tam objasňuje několik drbů okolo ní.Vypráví své pocity.
Do světa filmu bývalou manekýnku a fotomodelku Adinu Mandlovou uvedl Hugo Haas, který byl jistou dobu jejím intimním přítelem. Zprvu byla obsazována do rolí mondén a zhýčkaných slečen, postupně se vypracovala v dobrou představitelku charakterních rolí. Její herectví vyniklo ve filmech O. Vávry (Panenství, Cech panen kutnohorských, Kouzelný dům), M. Friče (Kristián, Okouzlená, Těžký život dobrodruha, Katakomby, Hotel Modrá hvězda). Velký ohlas získala za roli bardámy Kiki ve filmu Františka Čápa Noční motýl (1941). V roce 1942 přijala nabídku hrát v německém filmu s populárním Heinzem Rühmannem (Ich vertraue dir meine Frau). V Berlíně se stýkala s umělci a také nacistickými prominenty včetně Goebbelse. Současně se v Čechách šířila fáma, že je milenkou K. H. Franka. Již od roku 1939 zkoušela Mandlová štěstí i jako divadelní herečka (Divadlo Na poříčí, Uranie). V roce 1943 využila svých styků s Němci při jednání o znovuotevření Vinohradského divadla, obsazeného německými filmaři. Hrála zde především Nevlastní dceru v Pirandellově komedii Šest postav hledá autora, a svou dráhu české divadelní herečky zakončila v roce 1944 titulní rolí Schillerovy Marie Stuartovny. Poté nacisté divadla uzavřeli. Hned v květnu 1945 byla Mandlová zatčena revolučními gardisty a vyšetřována za kolaboraci s Němci, ale nakonec byla bez soudu propuštěna. Ještě před rokem 1948 sňatkem získala britské státní občanství a odešla do Velké Británie. Na rozdíl od Lídy Baarové se jí nepodařil návrat k filmu. Začátkem 60. let se poprvé vrátila na krátký čas do Československa. V roce 1966 s ní jednalo vedení Hudebního divadla v Karlíně o hostování v titulní roli muzikálu Hello, Dolly!, ale ačkoliv přijela do Prahy a začala v divadle zkoušet, z hostování na zásah komunistických orgánů - ale i díky opozici některých hereček - sešlo. Mandlová se pak stáhla do soukromí a usadila se na Maltě. Sepsala vzpomínky Dneska už se tomu směju, které NAKLADATELSTVÍ XYZ vydalo v rozšířené a upravené podobě. Tento dokument vypovídá nejen o ní, ale i o době, o hereckém prostředí a povaze národa. Publikace je doplněna mnoha nikdy nepublikovanými obrazovými materiály.
Můj Názor:Nádherná knížka,plná okamžiků pro zamyšlení.Občas malinko zdlouhavé :)

Moje Hodnocení : 4/5 *

Proč jezdit daleko... Alp. v. - 1

18. listopadu 2010 v 19:19 | *JoJo* |  Návštevy
...když máme všechno u sebe. Až se nestačíme divit. Stačí vhodné počasí, slunce pálící do očí a mít ty oči otevřené. Pak se vám naskytne nádherný obraz krajiny. No snad je jasné, že bydlíte-li v Praze ani otevření očí Vám často nepomůže. Ale bydlíte-li na Šumavě, kde je příroda na každém kroku a kde při usínání slyšíte trávu růst, ohromí Vás příroda. Jak často jezdíme  někqam k moři a přitom jsme nebyli v ND Šumava.Přiznejte se,dko to takle má? Kdo nezná polovinu Česka, ale řel by mi, něco např. o Chorvatsku? Hm? Chyba, zkuste si vyjet do přírody. Já to udělala, i když jsem už jednou na Chalupské Slati byla, pořád mne to ohromuje.Byla jsem ještě na Alpské vyhlídce, Alpy jsem viděla :P A ještě Německo. Bohužel nejdou Alpy moc vidět, neboť nemám tak kvalitní fotoaparát,který by dokázala to,co jiné a stejně je nejlepší vše vidět na vlastní oči :)

Dnes vám sem dám fotky pouze z Alpské vyhlídky 1,protože jich je opravdu hodně,pak bude následovat další série a pak další :) To bude Chaluspká slať,kde vznikly nádherné fotky :):) Takže ta bude příště :)
Stromy - Alpská vyhlídka :) Uniquej
Více v cč :)

...je tak trochu moc rychlej

15. listopadu 2010 v 19:49 | *JoJo* |  Můj život
A to jako dost,proto nic nepřidávám,nemyslím.Nemám na to čas.neustále opakuju matiku,češtinu a spousty dalšího :) Navíc mám teď tak trochu zamilované období,což každý potom chápe :) Slibujuji,že se to budu snažit co nejvíc napravit :) Ve středu přidám fotky z nedělní přírody,když jsem byla na Alpské vyhlídce a Chalupářské slati :) Jsou to nádherné fotky a počasí nám taky vyšlo :) Miluju ty fotky.je to jak od moře :))

Jinak jsme psali scio testy :) Někde jsem dopadla dobře,někde špatně :)

A taky mi ěsně blbne net a tak snad i omluvíte  tuhle krátkou zprávu,protože mi to pořád vypadává :(

Podzim

12. listopadu 2010 v 17:14 | *JoJo* |  Básničky
Básnička asi měsíc stará,našla jsem jí zmuchlanou pod polštářem.Mě se lbí,i když je taková dětská :) Tak se pokochejte i vy.

Stačí jeden pohled ven,
na ten podzimní den
a hned je život veselejší,
vidíš-li listy barevnější.

Podzim,barvy a listoví,
mému sluchuta slova vždy vyhoví,
Ranní  chladný vzduch
a stromů šum a ruch.
To je podzim.

Vítr ovane ti tváře,
v tvých očích objeví se záře.
Vem si bundu,šálu,čepici
a podzimu jdi vstříci!


Nejposlouchanější-11.11

11. listopadu 2010 v 15:43 | *JoJo* |  PoslouchejTak tuhle si pouštím pořád dokola :) Debbi má nádherný a nezvyklý hluboký hlas. Mimochodem je to taky krásná žena :) Prý byla v českoslov. supertar,ani jsem si jí nevšimla,bo si ji nepamatuji,však jsem tehdy bylůa zakoukana do Šmaj¨dy,ten všechny zastínil :D Akorát mi na té písničce vadí ten černoch,trochu to kazí tím svým opakováním "yeah" a rapem?


Jedna z nejlepších zpěvaček :) Taky má nádherný hlas a taky nádherná žena.Její písničky mají styl a rytmus.tady se mi kupodivu nejvíc líbí to,nevím jak to popsat,"alovytolyto,alovytolyto :D" Nevím jestli to něco znamená.


Samozřejmě Nightwork,bezkonkurenční česká skupina.


Nejdřív se mi nelíbila,ale pak ano.Teda až na to,že se videoklipu Miley svíjí a i vypadá jako děvka a děsně se snaží být sexy.To moc neoceňuji a myslím,že ani ostatní ne.Jistě,ať si má svůj "nový" styl,ale musí kvůli tomu v každém videoklipu vypadat jako...však vy víte.


Překrásný song,vlastně to není přímo song,je to jen houslistické,ale i tak je to "čupr".No né?Hlavně když si to poušíte kolem šestý,jdete z vlaku po divný,stromy lemovanou,cestou.
Až mrazivé.

Lay č. 2

9. listopadu 2010 v 17:02 | *JoJo* |  Laye

Už tu byla veselost a teď něco trochu šedého :) Projížděla jsem DA a chtěla jsem nejdřív něco veselého,ale tenhle obrázek mne tak nějak něčím upoutal a musela jsem ho použít,zdroj obrázků je na náhledu(dole).Je to něco jiného,než co na DA většinou nacházím.Nevím,taky nevím jestlisi mám myslet,že je ta dívka oběšená,nebo nějak skáče,či tak nějak,co myslíte vy?

Seice se mi moc nelíbí,že je zase menu nahoře a je nadepsané,musí se na něj klikat,ale já u těchto dessů tak nerada dávám menu,přijde mi ,že to nějak celkový vzhled kazí.Takle je to taková jednotná,šedá "apologize" (to slovo znamená omlouvat se,ale mě to tak pěkně sedík té šedé a k té atmosféře,prostě když se řekne APOLOGIZE hned mi to jde k tomuhle,český výraz tolik ne,ale apologize,já nevím :))

 Mimochodem,.zmenšené to vypadá úžasněji ,že?

Barvy:šedá a bílá
Nastaven: 8.listopadu
Spokojenost: 85 %

dess šedý ukázka