Leden 2011

Krásná Krásná.cz

28. ledna 2011 v 19:41 | JoJo* |  Zlehka
Skoro na každém blogu čtu diskuze o Krásná.cz,na dívčích blozích je to povětšinou chvála a nahttp://browse.deviantart.com/?q=pretty&order=9&offset=24#/d1ji1z4 "autorských" blozích povětšinou hlína a hnus.

A já se nedokáži přiklonit ani k jedné diskuzy a ani k jednomu názoru,snad se trochu přikloňuji k

 článku na srdci blogu.Ale nedá mi to,nevykřičet na mém blogu svůj názor.Chtěla jsem na toto téma napsat i dřív,ale nějak se mi nechtělo.

Za prvé se chci přiznat. Ano,chodím na dívčí blogy ( a tím myslím těch slečen 16,17+,protože třeba LadyVanilka a Terezka Černých , pro mě nejsou dívčí blogy,ale jen nafintěné puberťácké pindy( tím myslím keci).). Chodím na blog Bubblegum nebo Christiny blog.Také jsem často navštěvovala Veronicu,ale ta svůj blog bohužel smazala.

A k dalšímu přiznání patří i to,že se semtam kouknu i na Krásná.cz. A s chutí! S chutí rozkliknu články těchto blogařek. Ráda si přečtu nějaký tip i to,co se nosí,jak zkombinovat oblečení a ,co si učesat na ples.

Většina lidí má keci na Krásná.Jenže víte co? Je to něco ,jako autorský klub. Anmo! Je to prostě zaměřené na nějakou skupinu holek. Tak jako většina Pixelenkových blozínků nadává na to,že nejsou přijati do AK a na to,že existuje,na to,že je to "blbákov" a " parta těch inteligentů namyšlených",tak stejně skupina okolo AK nadává na Krásnou. Protože to prostě není zaměřené na ně. Je to pro určitou skupinu holek.

A já se ptám.Je nutné nadávat?Je nutné ponižovat a křičet na ty holky,co tam píší? Ne ! Většina normálních a slušných lidí tohle prostě přejde,tohle mě nezajímám,tak kliknu na bílý křížek v červeném poly a půjdu dál,bez keců.Jestli se vám ten web nelíbí,je prostě lehké řešení,držet hubu a nevšímat si ho.Protoža takle to ve světě stejnak většinou chodí. Myslíte si,že díky vašim pitomým kecům a nadávkám se něco změní? Haha. Web bude existovat dál a vás přestane po pár měsících,týdnech bavit se do něj navážet

A co ty reklamy na blozích? Ok,vadí vám,že je tu reklama na krásná.cz,ale nevadí vám reklamy na kondomy? Zajímavé. Já tu na tyhle reklamy narazila. A stěžuji si? NE!
Jestli vám vadí reklama,tak se nejdřív čiňte ve věci o prezervativech !
A ještě ten problém se sloganem.Copak jste si nezvykly na to,že stejnak reklamy lžou? A že jsou přikrášlené? Nikdy nebudete mít objem vlasů po támhletom šamponu, nikdy neztratíte tolik ki díky téhle piluce.


To je asi tak část toho,co jsem chtěla říct,nemůžu dál psát,páč mám hrozně namoženej sval a sotva klepu prstama do klávesnice a sotva udržím hrnek.

Obejmi mě

27. ledna 2011 v 18:23 | JoJo* |  Básničky
Já vím,že ty bácničky nejsou nic moc,ale když mě tak baví psát, a veršovat(dá-li se to tak říct) o tom,co zažívám,dávat do těch básniček sebe.A jelikož teď jsem zaláskovaná(To zní tak puberťácky a pitomě:D) tak jsou básničky o něm. O tom dokonalém ♥ O tom mém ♥  A taky bych chtěla podotknout,já vím,že se to občas nerýmuje,ale mě se to strašně líbí,tenhle styl,nejsem sama,kdo takle píše,tím stylem rým-nerým. Kde jsou občas věty neuspořádané ,zmatené,nezveršované. Jako já a můj život.

Bez tebe jsem jen tělo,
bušení srdce doznělo.
Ale s tebou je to jinak,
Srdce z tebe spadne na znak.
A tělo s duší se spojí,
Chtějí tebe.

Tak kde bloudíš?
Přiď a obejmi mě.
Stačí,když do dveří vstoupíš.
A nejsem na dně.

Pořád jen čekám,
před tebe si klekám,
a prosím,
pojď a obejmi mě.

Bez tebe jsem nic,
S tebou víc.
Přiď a obejmi mě.
 pojď a obejmi mě.

Hlava a mozek

26. ledna 2011 v 19:25 | JoJo* |  ZAMYŠLENÍ
- Lehčí úvahy a zamyšlení.

- hloubavější a smysluplnější

Lay č.5

26. ledna 2011 v 19:00 | JoJo* |  Laye
Jakto,že už pětka ? Takto :p protože se tu zatím vystřídaly další dva laye,které jsem sem nedala. Třetí byla pouhapouhá bílá stránka s černým rámečkem a čtvrtý oko,usazené v záhlaví :) Snad nevadí,že jsem je sem nedala. Tady je tedy pátý lay :

pátý lay uniquej
Obrázek jsem si vypůjčila zde

Povídali,povídali,nic nevěděli

25. ledna 2011 v 19:00 | *JoJo* |  Použij hlavu
Jak tak postupně čtu články na pochmurné téma Sebevražda, musím se nadtím zamyslet. Tohle bude krátký článek,ale myslím,že i tak v něm bude všechno,co chci říct.

Snad v každém druhém článku je něco jako : Proboha,nedělejte to ! Přestaňte a Jsou tu lidi,kteří vás mají rádi !

Je vidět,že tihle lidé se o sebevraždu nikdy nepokusili,nemysleli na ní,nebo jsou to mimořádně silné osobnosti.
Protože né každý se dokáže lehce vypořádat s problémy,né každý je dokáže hodit za hlavu, někdo nedáže zapomenout.
Někdy je ta bolest tak silná,že se jí pokoušíte zmírnit něčím silnějším.
Neříkám,že i když jste se o sebevraždu nebo tak nepokusili,že nemáte velké problémy a trápení,máte,ale možná jste silní a dokážete je zvládnout.

Někdo hledá útěchu v alkoholu,někdo v sebepoškozování. Někdy to zajde dál.
A v článcíh,kde každý varuje,ať to nikdo nezkouší,nebo proč to lidé dělají. To píši ti lidé,co prostě tyhle problémy nechápou. Nebo né,nechápou,jen spíš necítí to,co ti lidé,co tohle někdy zakusili. Neví,co probíhá v hlavě lidí s žiletkou v ruce. A žádná lítost a útěcha nepomůže. Protože každý je jiný, vy možná u problému jen pláčete,nebo se vztekáte,jiní holt sáhnou po horším řešení.

A ještě krátce k sebepoškozování- když už jsem v tom a povídám tu o sebevraždách,k nim tohle téma také patří,- jen tak se nikdo z tohohle nedokáže dostat,musí především najít sílu v sobě,nemůže jí chtít po ostatních,oni mu pomouhou,jenže musí chtít především on sám. Musí si zodopovědět na spoustu otázek. Jinak to nezvládne.

Nechci,aby tenhle článek vyzněl,jako že jsem se JÁ někdy pokusila o sebevraždu. To ne,jen se snažím pochopit,jak se oni cití ( ježiš,vbec nevímn,jak tuhle skupinu lidí nazvat,zní to skoro jako kdybych mluvila o nějaké zvláštní rase,ale takle to vůbec není.) . A já vím,že i já mám k tomuhle sklony,k sebepoškozování,k sebevraždě a třeba i k anorexii. Jsem schopná zajít hodně daleko a do extrému. Jen si zatím umím říct dost,stop,teď ne. Ale sama se bojím,jak to se mnou v budoucnosti bude.

Doufám,že jste tenhle článek aspoň trochu pochopili,doufám,že víte, co jsem chtěla říct.....

PS : Omluvte název článku :)

Když byla všude peřina III

25. ledna 2011 v 18:14 | *JoJo*
škoda,že je zase sní,ten název totiž moc právě v tuto chvíli nesedí.Ale nevadí,jsem tu s další sérií fotek.Tentokrát bohužel trošku průměrnější,ale jelikož je tam na nich Má milovaná . Dajánka,Diana,Dájina zkráceně a česky Dája. Jsou jí asi 3-4 roky ( nepočítáme to :D) a jméno má,jak vám si došlo,po princezně Dianě. Dostali jsme ji totiž v den Dianina narození- myslím té pravé,ale nemyslím tím i přesný rok:P to vám snad došlo.

Zima-pes 1

Řekni mi,miluješ mě ?

23. ledna 2011 v 19:34 | *JoJo* |  Básničky
Pár veršů a myšlenek pospolu. Někde se to nerýmuje a ani nevím,jestli se tomu dá říkat básnička :) Jen je to shluk myšlenek,jaou napsané tak,jak my šly v hlavě,tak jak se snesly do prstů. Ty je vyťukaly a vzniklo z toho toto :

Řekni mi,co cítíš,
Řekni,co si myslíš,
Pomoc mi se vyznat v tobě,
Nenech své city záhubě.

Řekni mi to,
Já budu poslouchat,
Ty to víš,
Jsem tu jen pro tebe.

Tak mi pomoz vyznat se v tobě,
Vypořádám se s tím chrabě.
Odmítnutí snesu,
Věř mi.

Jen chci vědět,
Ty lichotky v jedné větě,
Jsou pravé ?
Kolika holkám to říkáš právě ?

Všechno mi tě připomíná,
hudba,přátelé,slova.
Tvé jméno kvílí meluzína.
A já mám otázku,
vážně jsem tvá jediná ?

Miluješ mě ?
Protože,jedna a jedna jsou dvě.
My dva,spolu.
Jde to?

Tak si to srovnej,
já,nebo jiná?

Letem,světem,mým životem

23. ledna 2011 v 17:54 | *JoJo* |  Můj život
Nasrat ! Jo,musím hned na začátku tohohle článku říct sprosté slovo. Protože chci. Protože cítím,že na všechny lidi v tomhle životě se můžu vykašlat.
Nikomu nevěřím. A už vůbec né jemu. Jasně miluju to,jak mi lichotí a říká ,že  jsem jediná a nenahraditelná. Jo jenže to není pravda.
Nestydí se trochu ? Ani trochu ? Myslí si,že jsem slepá a blbá ? Nevím,jestli se kolem něj točí samý pitomý holky,ale já rozhodně pitomá nejsem.
Doteď mi lichotilo,že mi říkal Moje .... ,jo jenže pak se na jeho profile na fb objeví spoustudalších "jeho holek ". A ještě tam s nima živě diskutuje a koketuje !
Dobře,ať si s nima flirtuje ale mě,ať už prosím vynechá. Protože kvůli němu nechci brečet ! ne!
On mi za žádnou slzu už nestojí. Možná dřív,jo jenže teď jsem sundala růžové brýle a všechno,co jsem doteď přehlížela ,jsem uviděla. To flirtování s jinýma holkama. To,že miláčku a zlatíčko neříká jenom mě.
Jo, chápu. Já vím ,ŽE NENÍ MŮJ, jenže jak by bylo vám,kdyby vás předsvědčoval,že jste nenahraditelní,že vás má strašně rád a skládal vám poklony,zatímco to samé říká dalším dvoum holkám ?
Vždycky jsem k němu byla milá,mělaho ráda,i víc. Snažila jsem se ho povzbudit,když měl špatnou náladu navzdory tomu,že jsem ho nikdy neviděla. Smála jsem,když byl štastnej,bylo mi špatně,když měl blbou náladu.

Bude mi chybět ta jeho náladovost,protivnost,jeho lichotky a on. Jenže jinak to nešlo,mám strach,že bych se zhroutila. Že bych to nezvládla.

Mažu všechny jeho smsky a vzpomínky na něj,pláču,slzy padají a nemizí stejně jako vzpomínky na něj. Co mám dělat ? Ach,kde jsi anděly ? Proč je život tak nepochopitelně hnusnej ?

Pláču a maže se mi řasenka. maže se,ale zůstavají po ní černé stopy táhnoucí se přes mou tvář. Mažu jeho ze svého života,ale zůstavají černé stopy,které navždy zůstanou. Navždy .. ?

Ty milované....

21. ledna 2011 v 19:01 | *JoJo* |  Poslouchej

Opět písničky,ano přidávala jsem nedávno,ale když já se musím pochlubit,jaké nádherné písničky svět má ♥. Tyhle jsou naposledy přidané -


A že tuhle neznáte ? Krásná písnička,určitě ji spoustu z vás slyšelo,ale možná nevědělo,jak se jmenuje . Vlastně slovo písnička,je rpo tuhle nádhernou sklatbu,trochu ponižující a vůbec to nevystihuje její nádheru ♥ Mám jí z naší hudební výchovy,kde jsme se o ní učili a já si ji od té doby poučtím dokola a dokola. Tohle je jen první,nejznámější a nejkrásnější část. Má asi 9 částí ? myslím,nemůžu říct přesně,lhala bych :)


Tichá a poklidná písnička.Nečekejte ,že vám tu začnou burácet bubny,a ani že si na tuhle písničku pořádně zaskotačíte.
Tuhle písničku myslím taky znáte,ale nevíte,jak se jmenuje. Já jsem ji několikrát slyšela,ale až teď ji našla :)


Stará,dobrá,známá klasika :) Určitě znáte. A možná nevíte název. Opět :P
Tohle už je trochu veseljší a starší.Ale pořád krásné. Takové rozjuchané,ale né jako dnešní disko .


Další krásná písnička,když je mi smutno a chci plakat,tak si pustím tu. Občas se mi při ní spustí slzičky. Ten jeho hlas,ta lehkost....


Když byla všude peřina II

20. ledna 2011 v 19:57 | *JoJo* |  Fotky ode mě

Stopy

Včera byl první díl,téhle série,dnes následuje druhý,s názvem Stopy. Myslela jsem,že z těch fotek vyberu něco hezčího.Ale jaksi se to v počítači všechno nějak po.... a vypadá to uplně jinak,než ve foťáku. Co nadělám :D

Stopy-uk-1
- fotka z minule,která byla jako ukázka,ale dávám ji sem,protože sem prostě patří.

Zima Stopy 1