Duben 2011

Chelsea,chelsea a Rosenhan

29. dubna 2011 v 18:32 | JoJo* |  Můj život

Sice naprosto nefandím nikomu z fotbalu,Chelsea,Barcelona,Manchester , vůbec se divím,že vím jak se to píše.Ale můj Drahý je blázen do Chelsea a je totál fanoušek.Takže se o to přece jen malinko zajímám.A TAHLE písnička se mi naprosto vryla pod kůži a musím si jí pořád zpívat .Chelsea boys in blue,chelsea we love you.Takže už jsem dost naštvaná :D

Pamatujete si na sloh Tisíce a druhé noci?No tak ... nechci se chlubit,ale postoupila jsem.Tedy
byla jsem vybrána mezi 10 nejlepších z celé čr - tedy z těch,co se zúčastnili,chápeme ? :)
Pojedu na vyhlášení a to do Prahy na výstaviště holešovice.Páni,za takle krátkou dobu jsem v Praze ještě nebyla.Tedy,abychom si rozumněli,byla jsem na Dětech ráje.Kdo by měl šanci se tam ještě dostat,vřele doporučuji! My jsme měli skvělé obsazení,Sagvan,Vaculík,Foret,Nosková ale i ti neznámí byli fakt skvělí.No prostě supr.Takže doporučuji.Zpátky ke slohu,13 .května tedy jedu do Holešovic na výstaviště :) Sice jedem autobusem a já asi chcípnu nudou,ale mobil a Drahý to jistí.

Další moje závislost je Grace Kelly,francouzsky.Jak od Martina Haricha tak od Miki.Ne neřekla bych,že Martin pištěl.Mě se to líbilo.Jen je mi líto,že vypadla Fecková- Hahaha pane Rytmus,vážně jsem se zasmáli,když jste se tak trapně pokusil o vtip se slovem FUCKOVÁ.


Kdo měl někdy psa, bude na něj vzpomínat asi po celý život

25. dubna 2011 v 18:21 | JoJo*
Shrnu poslední dny asi do tří slov,štěstí střídá neštěstí . Nejhezčí dny s NÍM ,fotbal,válení se po louce,polibky,dotyky,no prostě láska.K tomu všemu krásně svítí sluníčko,já mám pozitivní náladu ( protože TAJEMSTVÍ,kdo ví,ví),no a pak najednou BUM.

Vzpomínám si,když jsem jí potkala a uviděla poprvé.Vyskočila jsem z auta a ten malý balíček roztomilosti se ke mne tetelil na svých krátkých nožičkách.Okamžitě bylo poznat,že si nejvíc zamilovala tatínka,protože kdykoliv se vzdálil,a ona za ním nemohla ,kňučela a on si jí musel vzít sebou,to jí zůstalo dodnes.Měla se jmenova Diana ,Dajána.Ale jelikož to bylo dlouhé a je známo,že psi na dlouhá jména neslyší,říkali jsme jí Dája.Vlastně ještě pořád říkáme.Taky si pamatuju,jak taťka lehával na gauči a jelikož byl na Dájušku moc vysokej,sedla si a čekala,až jí někdo vyzvedne nahoru.Nebo se tak dlouho štrachala a snažila se,až si cestu na gauč prostě našla.Je to krásná čistokrevná fenka německého ovčáka,vždycky všichni obdivovali jak je nádherná.Ta srst,to zbarvení.A navíc ta její "úchylka".Když jela mamka s taťkou vybírat nového psa,byly si jisti,že chtějí kluka.Ale taťka se prý rozhlížel po štěňátkách,vzal do ruky ji a jakmile mu olízla tváře,věděli,že si vezmou ji.No a to lízání jí zůstalo dodnes.Každého musela pořád olízávat.A teď :( Má zpřetrhané nervy v zadní pacce,vůbec jí necítí,tahá ji za sebou.Byi s ní u veterináře.Pry 50 na 50 , že se uzdraví,ale myslím,že to bylo jen abychom měli naději.Ve skutečnosti?? 20 % šance ,že bude v pořádku.Už jsme se smířili,že naše 6 letá nadherná fenka pujde do nebe :( Nejhůře to ponese tatínek...

Nesmím plakat,ale ono to nejde... Není to jen pes,je to naše Dája.

Otevřená kniha lásky a podvodníků

25. dubna 2011 v 14:45 | JoJo* |  Zlehka

Seznamky na internetu jsou vlastně takové Zlaté stránky lidí,kteří se chtějí seznámit.Musíme si však odmyslet ty,kteří se tam registrují jen pro zábavu,z nudy,prostě aby si z někoho "vystřelili".Někdy se najdou tací,kteří opravdu takto lásku hledají a kolikrát ji i najdou.Samozřejmě to nemůžeme brát tak,že se přes ten internet a seznamku ihned zamilují,i když to není blbost,ale většinou jsou si tak sympatičtí,že po několikáté schůzce na živo,se do sebe zamilují.

Samozřejmě je všude kolem nás spoustu varování,pozor,ta slečna s dlouhýma nohama je vlastě chlap jak opice s pivním břichem a vlastně tě chce jenom ojet.Pozor,za tímhle romantickým klučíkem se schovává naprostá nula a pedofil.Ale řekněme si,kolik z nás tohle vlastně poslouchá? Myslím,že skoro každý jsme se již s někým bavili přes net,ačkoliv jsme netušili,kdo to je.Je to stejné jako s fotkama,nefoťte se,nedávejte své fotky na internet,nefoťte se ve spodním prádle a nedávejte to na weby,ale ehm... Podíváte-li se na kterékoliv ze seznamek a stránek,vždy tam uvidíte slečinky v podprsence a s našpulenou pusinkou,ale tohle tu dnes probírat nechci.

Když se nad tím zamyslím,i já jsem se takle s NÍM seznámila,přes facebook.Začalo to komunikací u statusů,pak přidání do přátel,pak chat,pak smsky a láska jako hrom.


Takže rozhodně seznamky neodsuzovat,ale myslím si,že slečny okolo 15 tam nemají ,co pohledávat.Můj názor. Myslím,že je to pro ty,co už dlouho nemůžou najít lásku,pro ty,co nechodí do společnosti a nemají šanci,se takto s někým seznámit.

Potřebuji utěšit a seřvat

21. dubna 2011 v 20:49 | JoJo* |  Můj život
zn. Nutně a okamžitě!

Možná jsem až moc žárlivá a hloupá.Ale když je MŮJ KLUK skoro každý den někde venku po tmě s holkou,sám,večer,myslím,že na žárlivost mám nárok.Nebo snad ne ?! Možná jsem zblblá časopisama,bravíčkem a dívčíma časopisama,ale dost se bojím.Navíc často mluví o tom,co by se dělo a co by měl dělat,kdyby byl zamilovanej do dvou holek.Tak já fakt nevím,navíc se ta dívčina všem docela líbí a....

Fajn asi šílím.Jestli jo,tak mě šeřvěte ,že jsou hloupá a blbá.Jestli se bojím oprávněně,prosím ujistěte mě a utěště,že to bude všechno v pohodě a oni budou JENOM KAMARÁDI.

A pak,nevím,dřív se mi zdálo ,že k sobě prostě a jednoduše patříme.Jenže a ale.Ta tu vždycky jsou.Tahle proklatá slova.Mám pocit,že nás k sobě přitahuje jen nějaká puberťácká vzrušenost ,či co.Prostě se líbáme,mazlíme,ale když se dovím,jak si užíval s kamarádkama,jaká byla sranda,jak hloubily díru,říkám si,proč tohle neděláme taky? Proč se nebavíme jako kamarádi? Proč prostě nevletíme do lesa a neházíme po sobě šiškama ? Tak ,kde to jsme? Proč spolu jsme? A jak spolu budeme dál? Prosím,vysvětlete mi to někdo...

Oživení - Reklama na anorexii

13. dubna 2011 v 17:11 | JoJo* |  Fotky ode mě
Jsem si hrála s foťákem,fotomontážema a tak. A vzniklo z tohoho toto,nemyslím si,že je to přímo jako anorexie,ale když se na mě někdo podívá,řekne, že vyoadám jako anorektička.Že jsem strašně hubená.Když jsem jednou byla v nemocici,dali mě dokonce i na pokoj s anorektičkama a ulimičkou,jelikož si mysleli,že mám bolesti břicha kvůli něčemu takovému.Chyba.

Takže,ta fotka vznikla náhodou,název taky.Takže :REKLAMA NA ANOREXII

:)) Tak co myslíte? Fakt jsem jako anorektička ? :D

Špatné způsoby - Justin Gustainis

12. dubna 2011 v 15:44 | JoJo* |  Kniha

Někdo vraždí děti po celém světě a vyjímá jim orgány zaživa.Často i ve stejnou dobu na kilometry od sebe vzdálených místech,FBI tedy dojde k názoru,že to musí být organizovaná společnost pod vedením někoho "vyššího".Vyšetřováním jsou pověřeni agenka Coleen O´Donelová a agent Fenton. K nim se přidávají okultní detektiv Morris a jeho kamarádka,bílá čarodějka Libby. Navíc je ukradena Kniha stínů,kterou většina lidí považuje za mýtus.A kvůli čemu žačíná vyvražďování bilých čarodějek ? Mají tyto věcinějakou spojitost?
Další na seznamu smrti bílých čarodějek je právě Libby.Ještě něž zmizí,vyplyne na povrch jméno Pardee a miliardář Walter Grobius. Kdo jsou?Jak se zdá,Libby i Hannah,nájemná ochrankyně proti zlu,s nimi již měli,co dočinění...
Když je setkání Kruhu, "spolku" bilých čarodějek,kdy každá bílá čarodějka přenese svou mysl i ducha na imaginární místo, kam je pozve jejich vůdkyně,a tělesnou schránku zanechá na světě,je Libby unesena Pardeem,o pár hodin později se ostatní doví,co se chystá.Pardee se pokusí spolu s těmi,co se vydali na cestu levé ruky(černá magie),vyvolat samotného Satana.Stihne se tomu zabránit?

Rána jsou smutnější než večer,na hrachu klečet klečet klečet,opustil mě můj děd Vševěd a zas je úterek.

8. dubna 2011 v 16:44 | JoJo* |  Můj život
Jak se ti vede?
No někdy fajn a někdy je to v háji,
dva pozounisti z vesnické kutálky pod okny mi hrají
Tú tú tú ...

Má malá Lenko co teď děláš, chápej že čtyři roky to jsou čtyři roky
a čas pádí a já jsem tady a ty zas jinde.
Až nebudu říkej žes mě měla,
to pro tebe jsem skládal tyhle sloky
na hrachu klečel a hloupě brečel a světu dával kvinde.

Rána jsou smutnější než večer, z rozbitého nosu krev mi teče,
na čísle padesát šest jedna nula devět
nikdo to nebere.
Rána jsou smutnější než večer
na hrachu klečet klečet klečet,
opustil mě můj děd Vševěd a zas je úterek
Zpěváci pop music jsou mladí lidé, kteří přestanou být zpěváky, jakmile vypnou elektřinu.

8. dubna 2011 v 15:00 | JoJo* |  Poslouchej
Dlouho jsem nepřidala ,co poslouchám. Dlouho - ?? No snad vám to nevadí.

Poslední dobou mám divnej vkus,trochu do popu,trochu do českých písniček.A hlavně hodně do Martina Haricha - superstar pro pro ty ,co nevědí :))

Takže jdeme na to.


Sice "Áňu" moc nemusím.Ale tahle písnička se mi líbí,třeba i proto,že ji zpívala Simona Fecková opět ze Superstar - jo fandím jí,má stejné vlasy jako já.


Akorát že, v country verzi.Podle mě , mnohem,mnohem,mnohem lepší než normální verze. íbí se mi tam ta kytara v pozadí. No prostě LG nikdy nezklame.


Trochu modernější. No co, mě se líbí.Hlavně,jak tam zpívá o tom,že jeho láska k ní je veliká. A ta holka je krásná,i když má trochu větší zadek. :D Kam já to koukám ??

Cč -


Jsem špatná,špatná,špatna

7. dubna 2011 v 18:41 | JoJo*
Promiňte,ale opět nestíhám.tenhle týden je fakt nabušenej.

Pondělí,jeli jsme na olympiádu z dějepisnu.Na krajské kolo,no sice jsem byla špatná ,23 z 30,ale aspoň jsem se ulila ze školy.I když,úspěch je už to,že jsem se vůbec dostala do toho krajského :)) Když si vemete,bylo nás tam třicet a to jenom z českobudějoviského kraje (jai ho,už víte,v jakém kraji bydlím :D) . No aspoň trocha reprezentace naší školy. Když už,tak už.
Úterý- Jediný den volna,chtěla jsem přidat články.Ooops ( jo začínám si užívat citoslovců,hey hey).Jenže,přijelo zlato a konec. Zase bez volna.Jen tak tak jsem stíhala.Tak přemýšlím,kde jsou ty dny,kdy jsem se kvůli němu trápila ? Kde jsou ty týdny,kdy jsme byly jen přátelé? Fuč.A jsem za to ráda. Protože on je to nejlepší ,co mě kdy potkalo. No možná je láska slepá,ale já si o něm prostě myslím,že je ten nejdokonalejší.
Středa-Krom toho,že jsem vždy děsně unavená,jsme měli dramatický kroužek. Takže jsem do 4 hodin snaživě a dramaticky kroužila po třídě v naději,že už to skončí,protože hrajeme vážně připitomnělou pohádku.
Čtvrtek- Tedy dnešek,Odpoledka a já se dom dostávám ve tři/čtyři hodiny. Unavená a odhodlaná užít si sluníčka na 200 % :))
Pátek- Zítra uzavřu školní týden opět reprezentací naší školy ,jak by řekl pan ředitel - já bych akorát dodala,určitě neuspěšnou. Jedná se o soutěž Eurorebus. Jestli hrajete a jste z českobudějovického kraje,ozvěte se :P

No a sobota je relly Klatovy,šumava,a přijede zlato moje. No a neděle ? Oslava narozenin. Já vám to asi ještě nepsala,ale 2.4 ( to mi připomíná přepsat číslo v článku u Seznamte se ... připomeňte mi to,teď jsem líná :D ) mi bylo 15. Sladkých 15. Nic to nemění,jen mi přibyla noá kartička v peněžence. No snad stihnu zítra něco přidat :))