Hardtmuthova vila - KK z Dějepisné olympiády

12. května 2011 v 16:00 | JoJo* |  Návštevy
Možná už jsem to tu psala,ale 4.4.2011 jsem se zůčastnila krajského kola dějepisné olympiády.V okresním jsem byla 4. Jela ujsem tam z kamarádkama,jelikož i ony postoupili.Sice už to bylo dávno,ale i tak se chci podělit.

Ráno jsme jeli nejdřív vlakem,pak tím rychlejším.Teď si sakra nevzpomenu,jak se tomu nadává.Samozřejjě jsme vlezly do posledního vagonu a hned do prvního kupé.Náš úžasný průvodčí se na ás podíval a ihned nás seřval,že sedíme špatně,že je tohle první třída.Chyba je v tom,že my moc nikam nejezdíme a navíc opravdu nikde nebylo napsáno,že je to první třída.Takže jsme se s knížkami a sešity přesunuli při jízdě někam mezi lidi.Naštěstí se našlo pár volných míst.
Už si nepamatuji,v kolik jsme dorazilim,ale víme,že nás program soutěže dost zarazil.Všechno trvalo strašně dlouho. Hodinu a půl seznamování.Pak půl hodiny přestávka a tak podobně... Přitom to zvládali za půl hodinky všechno a my tam pak zbytečně seděli.Test byl celkem lehký,až na to,že já očekávala,ž tam budou větší podrobnosti a tak jsem se na ty základní vyflákla.Taky to takj dopadlo.myslím,že jsem skončila 26?Nebo 22 ?Ne,fakt si to nepamatuji. Naštěstí... Ale pro mě je úžasné už to,že jsem se tam vůbec dostala.


Co se mi tam bnelíbilo víte,dlouhé vykecávání,zbytečnosti...Ale co se mi tam líbilo?Byla jsem uplně nadšená z Hardtmuthovy vily.Tam bych někdy chtěla bydlet..Barokní a rokokový duch tkví v malbách,štucích ve všem.Nádherné prostředí.Jen bych si tu budovu představovala na nějakém hezčím místě.Ne vedle soudu a zastávky ,kde jsou všude silnice a smog.Spíš poklidné místo,někde na vršku koepce,okolo teče řeka...Bohužel jsem toho moc nenafotila.Vevnitř mě to napadloa z venka jsou nekvalitní fotk.Je to focené mobilem a navíc při příšerném počasí.Takže omluvte kvalitu těch pár fotek.

První dvě ze stránek slavnevily.cz,aby jste si dokázali představit tu krásu...A teď už nekvalitní fotky ode mne... NSažila jsem se je trochu upravit,aby bylo aspoň něco vidět ... Takže prosím nenadávat...
Takže aspoň něco... A řekněte,není ta vila krásná? ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 inexpensive wedding dresses inexpensive wedding dresses | E-mail | Web | 16. ledna 2013 v 14:25 | Reagovat

Giving a prize that is supposed to promote world peace to someone having nothing to do with it is sheer stupidity.
http://www.pathdress.net

2 prom evening dresses prom evening dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 10:17 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama