Utrhl jsem květinu a ona mi zvadla. Chytil jsem motýla, ale brzy zemřel. Až pak jsem pochopil, že krásy je třeba dotýkat se srdcem...

14. května 2011 v 17:39 | JoJo* |  Můj život
- John Lennon
Tákže...
Až bude nálada,a až budou fotky,a až mi pujde pořádně ten zasra*** blog, přidám sem něco z knižního veletrhu.Byl to učiněný ráj.Pro holku,která miluje knížky,asi takle nějak vypadá nebe.Ano ^_^ A čekala jsem,že tam budou ty knížky drahé,ale kupovadivu.Už od 10 KČ,většinou ty historické a od českých spisovatelů.Ale te´d o tom nebudu psát,když pak bude spešl článek o tomhle .Hahah,konečně jsem se někam dostala.Holt když mě nikdo nikam nebere,tak musím postupovat v soutěžích,aby měla zážitky.Vidět kouřící učitelku jak se světácky divá na budovu a vypraví mi její historii je ... no zajímavé určitě.

Nádherné.Hned bych se tam přestěhovala.Upozorňuji vás,že jestli vám někdo někdy nabídne,aby jste dělali toasty s jablky ,sýrem a kečupem,ihned od něj utečte!Jo možná to vypadá vábně,ale věřte mi.Tak to jen vypadá.Chuť jablek a sýru a kečupu.Ne ,tohle můlže chutnat jen naší těhotné učitelce.Já prostě míchání sladké a slané chuti neholduji.Škoda surovin... Ještě že žijeme na vesnici a naše zvířata jsou všežravá.Ostatně,můj taťka taky.Né,že bych tím chtěla naznačit ,že je zvíře..Ale..

No jestli mi nevěříte,můžete si tuhle kombinaci zkusit,nemusíte to složitě vařit,stačí když si na kus jablka kydnete kečup a zabalíte to do sýra.Přeji dobrou chuť a zklamání.

Jestli to někomu chutná,ozvěte se se,chci vidět dalšího exota po naší učitelce :D
Po dnešním (ne)úspěšném nakupovaní,kdy jsme poslouchali s maminkou něco jako ,, a stejně ti je ta toaletka k ničemu", ,, ty chceš nábytek a přitom máš v pokoji bordel,ani nevíš,co kde je",jsme objeli 4 krámy s nábytkem,kde měli to samé- jednu stejnou rozviklanou ošklivou toaletku.Pak jsme se s máti vrhli na hadříky.Konečně jsem sehnala overal ^_^. Fajn zadek v tom mám jak mamůtek,ale když ono je to teď IN :D A taky metrovou svíčku.No metrovou.Hodně velkou svíčku.Sice je trochu polámaná,ale když ona byla ve slevě!! A taky to bylo na truc,taťka totiž zjistil,že ten kousek džínoviny stál 500 a dal nám přednášku,co všechno koupil ve vedlejším krámu ve slevě.Čokoládky ve slevě,víno ve slěve,uzený ve slevě a nějaký hnusný bonbony,co u nás nikdo nejí.Takže jakmile jsme vešli do dalšího krámu snesla jsem spoustu věci a řekla,že to prostě koupit musím,protože je to ve slevě... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 short summer dresses short summer dresses | E-mail | Web | 16. ledna 2013 v 13:52 | Reagovat

Hello there! Wonderful post! But this site is always loading incredibly slowly.
http://www.pathdress.net

2 cheap dresses cheap dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 17:16 | Reagovat

This post was very well written, and it also contains many useful facts. I enjoyed your distinguished manner of writing the post. Thanks, you have made it very easy for me to understand.
http://www.movedress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama