Laye

Lay č. 6

5. března 2011 v 19:29 | JoJo*
Byla to samá tmavá,a tak jsem rozhodla udělat novej. Nic světoborného ani krásného. Jednoduché,ozpatlané,zkažené a přijde mi to jako mlíko po deseti dnech na slunci.

Nastaven: 5. 3 2011
Spokojenost : 45 %

POčítám s tím,že tu moc dlouho nevydrží :D Změny- skoro žádné. Po dlouhé době normální menu,a ne odkaz na menu. Myslím,že přibyde rubrika,ale nejsem si jistá. Menu budu doupravovat. Tohle není finální verze. Uvidíme,uvidíme. Jdu posbírat inspiraci poházenou zákoutích mé hlavy ,snad na něco přijdu.

Lay č.5

26. ledna 2011 v 19:00 | JoJo*
Jakto,že už pětka ? Takto :p protože se tu zatím vystřídaly další dva laye,které jsem sem nedala. Třetí byla pouhapouhá bílá stránka s černým rámečkem a čtvrtý oko,usazené v záhlaví :) Snad nevadí,že jsem je sem nedala. Tady je tedy pátý lay :

pátý lay uniquej
Obrázek jsem si vypůjčila zde

Lay č. 2

9. listopadu 2010 v 17:02 | *JoJo*

Už tu byla veselost a teď něco trochu šedého :) Projížděla jsem DA a chtěla jsem nejdřív něco veselého,ale tenhle obrázek mne tak nějak něčím upoutal a musela jsem ho použít,zdroj obrázků je na náhledu(dole).Je to něco jiného,než co na DA většinou nacházím.Nevím,taky nevím jestlisi mám myslet,že je ta dívka oběšená,nebo nějak skáče,či tak nějak,co myslíte vy?

Seice se mi moc nelíbí,že je zase menu nahoře a je nadepsané,musí se na něj klikat,ale já u těchto dessů tak nerada dávám menu,přijde mi ,že to nějak celkový vzhled kazí.Takle je to taková jednotná,šedá "apologize" (to slovo znamená omlouvat se,ale mě to tak pěkně sedík té šedé a k té atmosféře,prostě když se řekne APOLOGIZE hned mi to jde k tomuhle,český výraz tolik ne,ale apologize,já nevím :))

 Mimochodem,.zmenšené to vypadá úžasněji ,že?

Barvy:šedá a bílá
Nastaven: 8.listopadu
Spokojenost: 85 %

dess šedý ukázka

Lay č. 1

15. října 2010 v 20:09 | *JoJo*
ok
Barvy:Hnědá,žlutá,bílá.
Nastaven: 15.října
Spokojenost: 80 %

Vzala jsem si příklad z některých blogů a vyrobila snadný a lehký lay.Teda ono se řekne,lehký a snadný.Ale už samo rozřezávání a obrázek,mi zabral dost práce.Dlouho jsemsi lámala hlavu,kde se dá nastavit obrázek nad meu,až při bližším pozorování mi došlo,že je to normálně v záhlaví.Žádné fígle.Takže jsem to obřezala,vyřezala,změnšovala,upravovala,vyhlazovala a já nevím co ještě,prostě design je hotový.A protože je tu i nový design,jsou tu i změny :)Protože já mám ráda změny a s každým designem se snažím vymyslet něco nového,něco upravit,přetřídit,přeřadit a přiřadit.Takže jsem ze všeho nejdříve vyčistila to místo pod mezerníkem,protože mne už opravdu unavovalo,jak jsou všude slova u sebe a bez mezer :) Mělo by to být Ok.Pak jsem místo obvyklého slova menu nahoře,udělala konečně normální menu ( a konečně je to menu tak,jak jsem chtěla,nevadí mi tam,sedne mi tam.).Upravila to,objevila se tam nová rubrika a nový článek v ní Seznam se...,přibyla rubrika Laye,Návštěvy.Upravila jsem rozcestník Tvorba,kde původně bylo všechno na jednu kopici.Teď jsou zvlášť mé chudé,ošklivé nemastné neslané básničky(Kam co nevidět přidám další o podzimu.),zvlášť jsou věci ze školy-jako referáty,slohy atd...- a zvlášť je také tvorba psaná normálně,mjako povídky.Taky,kdo si ještě nevšiml,přibyla rubrika Dům č. 45,kam píšu příběh.Pro sebe,pro svou radost a budete-li chtít můžete ho číst :)
 
 

Reklama