Můj život

Utrhl jsem květinu a ona mi zvadla. Chytil jsem motýla, ale brzy zemřel. Až pak jsem pochopil, že krásy je třeba dotýkat se srdcem...

14. května 2011 v 17:39 | JoJo*
- John Lennon
Tákže...
Až bude nálada,a až budou fotky,a až mi pujde pořádně ten zasra*** blog, přidám sem něco z knižního veletrhu.Byl to učiněný ráj.Pro holku,která miluje knížky,asi takle nějak vypadá nebe.Ano ^_^ A čekala jsem,že tam budou ty knížky drahé,ale kupovadivu.Už od 10 KČ,většinou ty historické a od českých spisovatelů.Ale te´d o tom nebudu psát,když pak bude spešl článek o tomhle .Hahah,konečně jsem se někam dostala.Holt když mě nikdo nikam nebere,tak musím postupovat v soutěžích,aby měla zážitky.Vidět kouřící učitelku jak se světácky divá na budovu a vypraví mi její historii je ... no zajímavé určitě.

Nádherné.Hned bych se tam přestěhovala.

Feel...

12. května 2011 v 18:33 | JoJo*

Včera jsem psala,jak mám nádhernou náladu a dneska...Že jsem nezaklepala na dřevo,zakřikla jsem to.Dnešek uplně na
nic.Vzhledem k tomu,že jsem empatická,mi celý den není dobře,jelikož P. taky ne.A dneska jsem se dozvěděla,že je mu tak nevolno,že v sobotu prostě nemůže přijet.Tohle mě sere.Jak se všechno v jednu minutu zboří.Fakt teď nemám náladu na nic jiného,než poslouchat smutné písničky.Jestli jste na tom stejně jako a chcete si nějakoou poslechnout,klikněte na texty písní.

Chelsea,chelsea a Rosenhan

29. dubna 2011 v 18:32 | JoJo*

Sice naprosto nefandím nikomu z fotbalu,Chelsea,Barcelona,Manchester , vůbec se divím,že vím jak se to píše.Ale můj Drahý je blázen do Chelsea a je totál fanoušek.Takže se o to přece jen malinko zajímám.A TAHLE písnička se mi naprosto vryla pod kůži a musím si jí pořád zpívat .Chelsea boys in blue,chelsea we love you.Takže už jsem dost naštvaná :D

Pamatujete si na sloh Tisíce a druhé noci?No tak ... nechci se chlubit,ale postoupila jsem.Tedy
byla jsem vybrána mezi 10 nejlepších z celé čr - tedy z těch,co se zúčastnili,chápeme ? :)
Pojedu na vyhlášení a to do Prahy na výstaviště holešovice.Páni,za takle krátkou dobu jsem v Praze ještě nebyla.Tedy,abychom si rozumněli,byla jsem na Dětech ráje.Kdo by měl šanci se tam ještě dostat,vřele doporučuji! My jsme měli skvělé obsazení,Sagvan,Vaculík,Foret,Nosková ale i ti neznámí byli fakt skvělí.No prostě supr.Takže doporučuji.Zpátky ke slohu,13 .května tedy jedu do Holešovic na výstaviště :) Sice jedem autobusem a já asi chcípnu nudou,ale mobil a Drahý to jistí.

Další moje závislost je Grace Kelly,francouzsky.Jak od Martina Haricha tak od Miki.Ne neřekla bych,že Martin pištěl.Mě se to líbilo.Jen je mi líto,že vypadla Fecková- Hahaha pane Rytmus,vážně jsem se zasmáli,když jste se tak trapně pokusil o vtip se slovem FUCKOVÁ.

Potřebuji utěšit a seřvat

21. dubna 2011 v 20:49 | JoJo*
zn. Nutně a okamžitě!

Možná jsem až moc žárlivá a hloupá.Ale když je MŮJ KLUK skoro každý den někde venku po tmě s holkou,sám,večer,myslím,že na žárlivost mám nárok.Nebo snad ne ?! Možná jsem zblblá časopisama,bravíčkem a dívčíma časopisama,ale dost se bojím.Navíc často mluví o tom,co by se dělo a co by měl dělat,kdyby byl zamilovanej do dvou holek.Tak já fakt nevím,navíc se ta dívčina všem docela líbí a....

Fajn asi šílím.Jestli jo,tak mě šeřvěte ,že jsou hloupá a blbá.Jestli se bojím oprávněně,prosím ujistěte mě a utěště,že to bude všechno v pohodě a oni budou JENOM KAMARÁDI.

A pak,nevím,dřív se mi zdálo ,že k sobě prostě a jednoduše patříme.Jenže a ale.Ta tu vždycky jsou.Tahle proklatá slova.Mám pocit,že nás k sobě přitahuje jen nějaká puberťácká vzrušenost ,či co.Prostě se líbáme,mazlíme,ale když se dovím,jak si užíval s kamarádkama,jaká byla sranda,jak hloubily díru,říkám si,proč tohle neděláme taky? Proč se nebavíme jako kamarádi? Proč prostě nevletíme do lesa a neházíme po sobě šiškama ? Tak ,kde to jsme? Proč spolu jsme? A jak spolu budeme dál? Prosím,vysvětlete mi to někdo...

Rána jsou smutnější než večer,na hrachu klečet klečet klečet,opustil mě můj děd Vševěd a zas je úterek.

8. dubna 2011 v 16:44 | JoJo*
Jak se ti vede?
No někdy fajn a někdy je to v háji,
dva pozounisti z vesnické kutálky pod okny mi hrají
Tú tú tú ...

Má malá Lenko co teď děláš, chápej že čtyři roky to jsou čtyři roky
a čas pádí a já jsem tady a ty zas jinde.
Až nebudu říkej žes mě měla,
to pro tebe jsem skládal tyhle sloky
na hrachu klečel a hloupě brečel a světu dával kvinde.

Rána jsou smutnější než večer, z rozbitého nosu krev mi teče,
na čísle padesát šest jedna nula devět
nikdo to nebere.
Rána jsou smutnější než večer
na hrachu klečet klečet klečet,
opustil mě můj děd Vševěd a zas je úterekKrůček po krůčku ke svému snu

13. března 2011 v 17:54 | JoJo*

Dlouho jsem nenapsala. Za prvé protože toho mám hodně,málo času,škola,písemky,testy.a i když se i to už na střední nezapočítává pořád chci mít dobré vysvědčení.
Zítra píšem možná z fyziky a možná z matiky.Tak jsem zvědavá :D

JInak,co bych mohla říct,co nového. Novej mobil a paušál,takže si s P. můžu psát pořád a pořád a pořád :) Konečně :) Nebýt paušálu zruinoval by mě :D Jinak mobilje Nokia C5-03. Dotykový . Chtěla jsem ho hned od začátku,ale v prodejně ho neměly a tak,že jsi počkám na něj,až příjde. No a do tý doby jsem zase objevila Nokia X3,touch and type- myslim,že je to on. A teď jsem byla mezi dvěma mobily a nevěděla jakej. Kamarádka si ho koupila taky X3.A já si ho zkoušela ,psaoval se mi,a už jsem chěla novej mobil,protože jsem měla uplně pitomej,bez foťáku,písniček,ničeho, byl sice s barevným displejem,ale s funkcema na tom byl stejně jako staré čerobilé . Ne ,že by mi to extra vadilo. Ale už se taky náhodně vypínal,čudlík nemačkal. Takže jsem si jela pro tu X3,no a v prodejně nám řekly,že jim v " rychlé zásilce" přišly zrovna dneska ty C5-03. Takže hurá,mám ten. Slyšela jsem na něj chválu ale taky hanu. No a musím říct,já jsem naprosto spokojená . Takže kdyby na něj někdo měl dotaz,můžete se zeptat :))

S P. je to zvláštní. Ani pusu jsme si nedaly. Když on se vždycky zeptá,ajá nad tím přemýšlím a nechci. Prostě,nevím,bojím se,že něco skazím. Naklonit hlavu tam nebo tam? A jak dát rty ? :D A kdy bude ta správná chvíle ? Ježe já nad tím nesmím přemýšlet. Prostě to musí být - TEĎ! Náhlý. Bez přemýšlení. No ale jinak je to dokonalý :) Miluju jeho vůni,obímání,slova,písmena ♥ No prostě totálně zaláskovaná a tím pádem mám i míň času na blog .

Love or life

1. března 2011 v 20:35 | JoJo*
Víte,ani se mi sem na blog nechce chodit,jsou prázdniny,můj Nedokonalejší mě zaměstnává,navíc se učím,jezdíme po městech. Proste žádný čas,žádný blog. Navíc nynější změny mě dost drtí,myslím tí v AK. uvidíme,třeba neprojdu. Pokud ne,nevím,bude tenhle blog trošku zaostávat,nebudu mu věnovat tolik času. Ak mě jaksi vždy vrhne dopředu a posunuje mne a nutí mne psát články.

Ani nevím,co sem psát. Prázdniny užívám do sytosti. Lásku taky. Asi mě nikdy neomrzí. Teda,já vím,že tahle první láska nejspíš nevydrží navždy a taky se dost děsím té představy být s jedním klukem / mužem celý život. No uvidíme,však 27 let je daleko- můj plá zní takto : do 25 studovat ( gympl-vejška-učitelka),ve 27 se vdát,ve 30 první dítě a jestli druhé ? No uvidíme.

Možná přidám některé fotky a taky plánuji článek o interupci,spíš takový můj názor. Asi vás to překvapí,ale já ji podporuji,více se dočtete v článku . Ještě tenhle týden :)

That is all :)
Aktualizace : Ach,právě jsem se podívala na stránky AK a uviděla tu spouˇšt . Jejich takzvané oddělení zrna od plevele :) Hahah,dovolte ,abych se zasmála . Navíc přijímání 4 blogů za měsíc ? No potěžpánbůh,to se stejnak Ak dostane tak,kde bylo,podle mne. Nic nebude stíhat,a než se dostane na některé blogy,uplyne rok. Nebudu se znova přihlašovat,Ak mi za to nestojí,už jednou jsem si prošla čekáním,a víte co ? Naserte si milý blogu :) Přemýšlím o skončení,stejnak to tu čte pár lidí,né že by mi to extra vadilo,jen se mi nechce žít v tomhle systému. Je to tu jak v českém zdravotnictví,zasrané a k ničemu :)

Mysli na to, jak je život krátký.

24. února 2011 v 18:37 | JoJo*
A tak si užívejme život. Každičký moment mějme uložený v paměti.Každičký moment si vychutnávejme,převalujme na jazyku. Z každé chvíle se snažte vytěžit,co nejvíce pro vás. Jeďte si to svoje.
Tak to byl malej začátek :) Teď ke mě :) V sobotu tu byl on,opět :) Protože on je dokonalej a já miluju fetování jeho trička.Jeho úměvy,jak se neumí tvářit vážně,když je se mnou - jako bych na to nebyla stejně. Miluju jeho chyby. Ta zamilovanost je vážně krásná ^_^
Sloh,co jsem přidávala,mi naše učitelka s radostí škrtla a jela si to svoje. Nejdřív,že mi nechce vnucovat téma,ale pak udělala začátek a že mám psát dál . haha. Fakt lehké napsat její příběh. Stejnak mi na konec všechno vyškrtala,a jediný co je tam psaný mýma slovama,je prá vět. Jinak většinu vyškrtala a napsala mi konec,střed a přepsala spoustu vět,že to tak bude znít "líp" . Jasně. Super. Takže sloh napíše ona,ale odpovědi na otázky vyhledám a vyplním já,a všechno ( i ten debilní ,hnusnej sloh) musím poslat pod mým jménem. Taky miluju ty její výrazy,když se mi snaží vysvětlit,proč se jí nelíbil můj přeešlej sloh. Prý : Je to takový moc šroubovaný chápeš ? Ne nechápu,ale vysvětlit mi to nedokázala. Šroubovaný,tss,já tam žádný šroubky neměla : A to je to prosím paní češtinářka. No potěž pánbůh,to si snad tu pedagogickou školu nějak zfalšovala ne ?

On a opětovaná láska přináší smích,který nepřestane,dokud se láska a on nezmění

13. února 2011 v 20:54 | JoJo*
On a opětovaná láska přináší smích,který nepřestane,dokud se láska a on nezmění

Není to citát,jen je to nadpis článku ,abyste si něco nemyslely.

http://roadkillromance.deviantart.com/art/Love-46312185?q=boost:popular%20love&qo=86


Včera , zažila jsem snad nejkrásnější sobotu v mém životě ♥
Přijel,opět,on,můj Dokonalý.
Myslela jsem,že když se setkáváme po druhé,tak nebudu tolik nervozní,ale byla jsem,hrozně,ale jakmile za námi zaklaply dveře do mého pokoje,nervozita spadla jako  lavina. Vždy když se mě dotknul,když mě lochtal, užívala jsem si to. Užívala jsem si jeho. Tu vůni,které se nemůžu nabažit ,kterou mu fetuju z trička a následně i z polštáře,na kterém ležel .
Nic dokonalejšího,než je tohle,snad neexistuje. A já mam strašné štěstí,že jsem ho poznala. Toho nejlepšího. Jen nevím,jak to vydržím do další soboty. Až za týden,umřu. Odpočítávám hodiny. A nedočkavě vyhlížím konec školního týdne. Jedinou útěchou mi je to,že si s ním díky fb a mobilu můžu psát . Jinak nevím,asi bych se zbláznila. Den,hodinu,bez něj ? To se radši oběsit. To prostě není možné. Možná jsem dřív žárlila. Teď,když jsem ho poznala,setkala se s ním,cítila tu jeho vůni, vím,že nemusím žárlit. Nevím proč,ale prostě to tak je. Už žádná zloba,kouska žárlivost a strachu,že o něj přijdu.
 Od té doby ,co ho znám,už skoro neznám špatnou náladu. Prostě znám jen smích. Nic jiného. A nic ,ani ta nejhorší známka z matiky - 3 :D, mi nemůže tu mou náladu zkazit. Prostě nemůže.

Neznámá ,ale nejlepší!

2. února 2011 v 18:29 | JoJo*
Tak po dlouhé době se hlásím,já teď moc nemám náladu a nápady,co psát. No nápady by byly třeba do zamyšlení,fotky by taky byly,básničky by taky byly,kdybych chtěla.HUdbu jsem žádnou novou moc neobjevila,krom Fucking perfect,někomu se nelíbí proto,že je tam přímo vidět sebeubližování,zářez žieltky,krev.Ale tohle je realita,není to tabu,je to všude,a bylo by dobře,kdyby se tím už někdo začal pořádně zaobírat. 

Ale zase jsem se trošku zakecala. No Co nevidět přibydou nějaké tipy do rubriky Knihy. Protože čtu hodně a ráda,tak budete mít zase dlouhej soupis toho,co stojí za to,ci přečíst :)

No a do rubriky Deníky aneb můj život se mi moc psát nechce.Protože by se to nejspíš pořád točilo okolo NĚJ,mého Úžásneho,kvůli kterému se tolik trápím. A tyhle keci,které jsou tu furt,se vám nejspíš už nechce číst,takže nemám co dál psát.

Snad jen,že jsme dneska byly na okresní olympiádě z Dějepisu,40. ročník. Musím se pochlubit :P naše miniškola a miniměstečko se umístilo na předních příčkách :) 5,4,3,1 místo :) Z 40 lidí,asi. Já byla na 4. Takže celkem úspěch. Uvidíme jak se to vyvine a možná budu postupovat do krajského,což by bylo fajn.Dějepis mě celkem baví.

Tak bo by bylo asi celkem vše. Ještě tak přemýšlím,co bych mohla říct.Asi snad co jsem měla na pololetí. No tak jednu dvojku. Z matiky . A pak samé 1. Jsem celkem šťastná :D Budu se hlásit na gympl,tak uvidíme,Snad mě přijmou :) Nebudou se dělat přijímačky takže uff..

Co vy ? kam se hlásíte ?A vaše vysvígo ? 
 
 

Reklama