Návštevy

Hardtmuthova vila - KK z Dějepisné olympiády

12. května 2011 v 16:00 | JoJo*
Možná už jsem to tu psala,ale 4.4.2011 jsem se zůčastnila krajského kola dějepisné olympiády.V okresním jsem byla 4. Jela ujsem tam z kamarádkama,jelikož i ony postoupili.Sice už to bylo dávno,ale i tak se chci podělit.

Ráno jsme jeli nejdřív vlakem,pak tím rychlejším.Teď si sakra nevzpomenu,jak se tomu nadává.Samozřejjě jsme vlezly do posledního vagonu a hned do prvního kupé.Náš úžasný průvodčí se na ás podíval a ihned nás seřval,že sedíme špatně,že je tohle první třída.Chyba je v tom,že my moc nikam nejezdíme a navíc opravdu nikde nebylo napsáno,že je to první třída.Takže jsme se s knížkami a sešity přesunuli při jízdě někam mezi lidi.Naštěstí se našlo pár volných míst.
Už si nepamatuji,v kolik jsme dorazilim,ale víme,že nás program soutěže dost zarazil.Všechno trvalo strašně dlouho. Hodinu a půl seznamování.Pak půl hodiny přestávka a tak podobně... Přitom to zvládali za půl hodinky všechno a my tam pak zbytečně seděli.Test byl celkem lehký,až na to,že já očekávala,ž tam budou větší podrobnosti a tak jsem se na ty základní vyflákla.Taky to takj dopadlo.myslím,že jsem skončila 26?Nebo 22 ?Ne,fakt si to nepamatuji. Naštěstí... Ale pro mě je úžasné už to,že jsem se tam vůbec dostala.

Proč jezdit daleko... Alp. v. - 1

18. listopadu 2010 v 19:19 | *JoJo*
...když máme všechno u sebe. Až se nestačíme divit. Stačí vhodné počasí, slunce pálící do očí a mít ty oči otevřené. Pak se vám naskytne nádherný obraz krajiny. No snad je jasné, že bydlíte-li v Praze ani otevření očí Vám často nepomůže. Ale bydlíte-li na Šumavě, kde je příroda na každém kroku a kde při usínání slyšíte trávu růst, ohromí Vás příroda. Jak často jezdíme  někqam k moři a přitom jsme nebyli v ND Šumava.Přiznejte se,dko to takle má? Kdo nezná polovinu Česka, ale řel by mi, něco např. o Chorvatsku? Hm? Chyba, zkuste si vyjet do přírody. Já to udělala, i když jsem už jednou na Chalupské Slati byla, pořád mne to ohromuje.Byla jsem ještě na Alpské vyhlídce, Alpy jsem viděla :P A ještě Německo. Bohužel nejdou Alpy moc vidět, neboť nemám tak kvalitní fotoaparát,který by dokázala to,co jiné a stejně je nejlepší vše vidět na vlastní oči :)

Dnes vám sem dám fotky pouze z Alpské vyhlídky 1,protože jich je opravdu hodně,pak bude následovat další série a pak další :) To bude Chaluspká slať,kde vznikly nádherné fotky :):) Takže ta bude příště :)
Stromy - Alpská vyhlídka :) Uniquej
Více v cč :)
 
 

Reklama