Seznam se...

Jsem dívka tečka com / cz

16. února 2011 v 20:27 | JoJo*
Po dlouhé době,jsem se rozhodla napsat něco o mě . O mé osobě. o tom jaká jsem. A rozhodla jsem se,že přidám i fotky :) Dvě :) ( a jakmile to pujde jednu nahradím,protože je starší :D)

Jsem od přírody cholerik,nejspíš po mém tatínkovi,nechám se snadno vytočit,ráda se hádám a dost vyhrávám při tom,když se s někým hádám. Mám dobré argumenty,jsem drzá,a několikrát mi bylo řečeno,že bych měla být právnička.Ale já si nedokážu představit,že bych hájali nějaké padoucha,kterej zabil třeba svou rodinu,nebo znásilnil děcko. Ale zpátky k mé povaze. jak jsem řekla,snadno se nechám vytočit,ale také se snadno nechám ukolébat a řekla bych,že dokážu ovládat své emoce. Nebo je spíš usměrnit. Nikdy nepláču na veřejnosti,ne proto,že bych vypadala slabě,ale proto,aby toho někdo nemohl zneužít. A navíc,co kdyby se mi pokazil make-up ? Nebudu pak přeci chodit s řasenkou po tvářích. Ps : jsem dívka tečka com!

Jsem citlivá a romantička,i když to nedávám na jevo. Miluju,když se mi kluk dvoří,nebo skládá poklony. Taky se často červenám. City na veřejnosti nedávám na jevo a lásku vyznat umím. I když holka klukovi - to je trošku divné,ale co- já se vždy snažím využít svou šanci. Žiju hesly jako je : Teď nebo nikdy ! a podobně. Nedělám si z ničeho dlouho hlavu,protože žiju teď a né v minulosti. Občas zavzpomínám,pobrečím a jdu dál,protože život je krátký.

Mám sklony k anorexii, mám bmi 17.3 ,což je podvýživa. K mé výšce 158 vážím 42 kg. Za měsíc jsem zhubla 5 kg,ani nevím jak. Jen jsem si jednou stoupla na váhu,a hele ! Mám sklony k přehánění a extrému. K dorgám,alkoholu a cigaretám. Právě díky tomu extrému. Nechám se snadno vyhecovat,ale když nechci,a to na 100 %,tak se mnou ani tři sta volů nepohne. Dokážu se ovládat a říkat si stop,takže jsem se zatím dokázalůa ubránit drogám a jiným návykovým látkám. nejsem ovlivnitelná ,a jsem nezávislá. Jsem vůdčí typ,takže spíš umím donutit ostatní,aby byly závislí na mně. Dokážu donutit lidi,aby mne poslouchaly a pro facku nejdu daleko - jo jsem prostě VOSTRÁ.

Věřím na lásku na první pohled,a věřím na pravé kamarádství,i když jsem ho nezažila . Jsem hodně společenská,mám ráda pozornost,ale zatím jsem nenašla tu pravou kamarádku. Mám vysoké nároky a nechci se zklamat- to samé ve vztahu s klukem. Jsem tvrdohlavá a jednám bezhlavě.

Jsem dívka tečka com. Zajímám se o modu,ráda se dobře oblíkám,citím se skvěle,když mám na sobě něco toršku víc svůdnějšío. Takže většinou sukně akorát tak pod zadeček.Nenosím moc mikiny,spíš světříky na zip. Džíny jen když je to nutné. Ráda se maluju a hledám ruzné vyhcytávky. Sleduju krásna.cz, i když se neřídím jejich radami,a jiné podobné weby. Kupuju si bravíčko- kde se směju a popádám za břicho- ty jejich dotazy a triky hahah,většinou jen kvůli tomu,že je tam Justin Bieber (blablabla,nezajímá mě že je podle vás gay,váš názor,ale pak si vzpomeňte na to,jak jsme strašně tolerantní národ.už jsem o tom jednou psala) . Ráda kupuju elle a třeba Cosmopolitan. Kvůli modě a rozhovorům. Ale aby to nebylo jen dívčí,čtu třeba i Enigmu - u které se třepu strachy,a Epochu.

Mimochodem jsem děsnej strašpytel.Stačí mi strašidelná muzika. Vidím-li horror,nebo jen část,minimálně týden spím při lampičce,s baterkou a mobilem v ruce. A ještě se mamka musí koukat pod postel . No řekli byjste ,že se takle chová skoro 15 letá slečna ? Já ne.

Tak to by bylo snad něco málo :) Ehm,málo. Až si na něco zase vzpomenu tak přidám.

Seznam se...

15. října 2010 v 17:28 | *JoJo*
...s 14 letou holkou,která bude muset svůj věk za půl roku,přesněji 2.4.2011 přepsat a určitě si na to nevzpomene.Je vysoká asi 158 cm a váží 45,má panický strach z vlastní tloušťky a ze smrti.Oblíbenábarva je včetně růžové,zelená a červená.Je nešťastnáz ze svých vlasů.
     Je zbrklá,nepřemýšlí,důsledky si uvědomuje pozdě,dělá spousty chyby,které ale nikdy neopakuje.Je hádává,optimistická,veřící,tvrdohlavá.Málo věcí dotáhne do konce.Jo a je cholerička,svou povahu nesnáší.
     Uvědomuje si,že čas kolemní začíná běžet příliš rychle a ona zbytečně tráví čas na nudných předmětechve škole,které stejnak v životě potřebovat nebude.Když jsme u té školy,pohybuje se mezi průměrem a nejlepším,co je ve třídě.
    Chodí na základní školu,do dévátého ročníku.Pak se chystá na gympl,kde se bude ještě více stresovat,než na zš.Pak se chystá na vysokou školu,vystudovat učitelku dějepisu.Pokud nějakým způsobem nevyjde dějepis,nebo si to rozmyslí,půjde na zeměpis.
    Ve svém pubertálním období má kolísavé nálady a začíná být čím dál častěji mrzutá.Uvědomuje si,kolik má opravdových přátel a nad číslem,které jí vychází se rmoutí.Nemá ráda 0.
    Taky nesnáší nudu,snaží se jí neustále a neuspěšně zahnat.Nemá žádný talent a ani koníčka,tím pádem to jde špatně :) Je vybíravá nejen v jídle.Ráda píše a čte.Vlastně má koníček -čte.
   Přeskakuje od jednoho k druhému (viz tento článek),často mluví tak rychle a nesrozumitelně,že jí lidé musí zastavit a ona musí vše opakovat.Bydlí na vesnici(bohužel) mají dva psy,6koček,myši,mravence,slepice a ovce.
   Hraje v dramatickém kroužku a doufá,že bude moci na gymplu pokračovat,protože jí to opravdu baví :) Tké chodila na ruční práce,kd eto později vzdala.Poté byla 4 roky ve sboru,kde to taky vzdala.Svůj talent na zpívání ztratila.
   Miluje změny,oblečení,stylů,v pokoji.Je šťastná i z pouhého přesunutí stolu.
   Taky čeká,kdy najde špřízněnou duši.
   Lidé oi ní říkají,že je ukcaná,.Ona sama si myslí,že je vůdčí a dominantní typ.Takový rozumný vůl mezi stádem nedospělých,postpubertálních krav a telat.Véct lidi se jí vetšinou daří.Pokud má s někým problém úpřímě a někdy i dost hrozně mu to řekne.Lidem nevěří a neváží si jich.Nemá koho.Ty,kt. zatím potkala, si její ústu nezasloužili.Nedělá,co nechce a je drzá.
   Ačkoliv věří v nadpřirozeno,má z toho strach,ráda čte strašidelné věci,ale nesmí být doma sama.I pohý film Nezvratný osud v ní občas vyvolá strach.
   Poslouchá hudbu,většinou Lady gaga.(viz. více o hudebním stylu,co poslouchá v rubrice Hudba) Je zblázněná do Justina Biebera.Podivuje se nad lidmi,kteří o sobě prohlašují,že jsou tolerantní,při tom na každém kroku pomlouvají právě třebas JB.Nesnáší lidi,kteří si vytvoří terč a do toho se neustále dokážou stefovat.Nesnáší lidi,co pomlouvají ty,kteří se nemůžou sami bránit.Nesnáším lidi,kteří pomlouvají za zády.Chci,aby mi to řekli do očí!Ať se můžu bránit,popř. něco vysvětlit.
   Nemá skoro žádný zlozvyk.Jen když je nervozní,nebo něco neví,hrabe si do vlasůa na krk.Dřív si kousala nehty,ale úspěšně si odvykla a je za to ráda.Bohužel jsou její nehty stejně třepivé a dlouhé je mít nemůže.
  
    Řídí se heslem : Nikomu nevěř!

*Mimochodem pokud někdě najdete chybu,věřte,že je to buď mezerníkem,tokem myšlenek,nebo vaším zrakem.Chybky odpusťte. * mrk,mrk*
 
 

Reklama