Tenhle blog

Tak jak

11. června 2011 v 21:01 | JoJo*
Nechci aby mi smazali můj blog,ne ne a ne.Je tu tolik vzpomínek.Takže doufám,že když sem přidím tenhle post,tak se mazat nebude.
Na mém novém blogu jsem spokojená.Nejvíc spokojená jsem asi s tím,že se nedá najít přes google :D Co víc říct? :D Mějte se krásdně a užívejte si života :)

Jasně že mi nic není...Fňuk

16. května 2011 v 16:28 | JoJo*

Jasně,že všechno jednou končí.Teď to není jinak a víte co?Je mi to fuk.Ostatně... jako všechno.Fakt.Je mi to jedno a nic mi není. Hahah,jasně,že u mě není normální,že sežeru dva pytlíky brambůrků ve vaně,ale stane se.Teď už s tím nic nenadělám.Jen,že bych to šla vyzvracet.Jenže můj dávicí reflex (ne)funguje,takže mi asi nic nezbývá.
Jak říkám,je to fuk.Jak se řív říkalo-to se vsákne.

Asi takle,nový blog už mám založený zhruba... měsíc?Ale nemohla jsem se odhodlat odtud odejít.Protože rok a dva měsíce,tady ... to je pro mě úžasné.Když si pročítám co se stalo před rokem.V osme třídě.Přijde mi to nemožné.Jak jsem žila,jak mi bylo,co jsem cítila.Ale člověk má své etapy a občas přestoupí do jiného vlaku.Já chci jet dál,ale jinde.Možná ne ve vlaku... Zase melu.Tohle asi nepochopíte.

Takže se stěhuju. Nový blog.Nečekejte,že ho sem dám.Mám spoustu důvodů ho tu nezveřejňovat.Pokud o něj stojíte,napiště do komentářů,nebo si ho najděte.Rozhodně mi to tu bude chybět.Ale rok uteče jako voda.Stejně jako to bylo doteď.Jen možná budou jiné starosti a radosti.Ale co,přece nebudu někde,kde se necítím.

No ,možná bych do vás mohla vlít novou naději,možná se sem vrátím.Pokud nenajdu nový domov na novém blogu,vrátím se sem.Možná...Nebo se blogaření vzdám uplně.Jenže by mi chybělo to vylévání srdička.Protože když píšu do deníčku ručně,pak mi padá ruka.Takže radši blog... No uvidíme.Zatím vám dávám sbohem...

A taky.. občas tu vyjde uplně nesmyslný článek,to proto,že nechci aby mi to tu smazali.Moje vzpomínky... BYE

Pocitový a náladový

21. března 2011 v 19:07 | JoJo*
Oficiálně vyhlašuji,že se tento blog stává pocitovým a náladovým blogem.
TJ- Nebudu psát pravidlěně,občas vynechám týden,občas víc. Napíšu jen když budu chtít.Sice mám podanou přihlášku v AK,ale než se na mě dostane tak to bude dlouho.A já vážně nemám náladu nutit se do článku,jen proto aby byly v AK spokojení.Nasrat. Toď vše. Nečekejte mě aspoň týden :)) nemám vůbec náladu a čas. Navíc teď budu slavit narozky ( 15 jupíjej),oslava pro příbuzenstvo,kamarádky a pak s P.. Takže tak.Pa

A tak se stačí jen zamyslet...

4. března 2011 v 19:18 | JoJo*

Změny,jsou a budou. A musíme se s nimi smířit.

Já nebyla přímo ta zhrzená a naštvaná slečna/chlapec-bloger,kterého štvalo jeho vyhození. Jen mě štvalo,já vlastně už ani nevím. Snad to nevhodně zvolené nazvání "zrno a plev" . To,že jeden člověk,prostě nemůže být objektivní.

Ale nevadí,musíme brát vše z toho lepšího úhlu. Vše se děje,kvůli něčemu,všechno má svůj řád,všechno má svůj důvod. Přehlcení AK blogama.Spousty členů. tak bylo na řadě radikální řešení,teď se s tím můžeme jen smířit.

Jenže ,co ten lepší úhel ? Asi jsem ho našla. Především vyřazení ( vyhození,tohle slovo se mi nezdá moc přesné) z AK některé donutí se zamyslet,zlepšovat,vylepšovat a psát lépe.Snažit se. Stát se kvalitním blogem,který by měl mít místo v kvalitním autorském klubu.

Zrno a plevel

2. března 2011 v 19:05 | JoJo*
Já vím,já vím,teď to bude znít tak,že jsem naštvaná,že jsem neprošla AK.Ale tak to není. Takle bych se chovala,i kdybych prošla. Víte jde o to,jaké rozdělení zrna od plevele ? S tím na mě nechoďte,myslím,že díky tomuhle "chytrému rozdělení" teď zanikne spousta krásných blogů.Protože se někdo rozhodl,že on pozná,které blogy jsou ty nejlepší. Jenže díky vyhození většiny blogů,se teď vše ztratí,veškerá práce. Protože,přiznejme si to,nynější články býválých blogerů AK,zaniknou v hromádce sena těch upixelkovaných a ucelebritovaných blogů,navíc,a zase si to přiznejme,většinou se podíváme jen na články blogů,které jsou napsány v AK,a jejichž články se na blog.cz zveřejňují v odstavci s AK. Vlastně,tenhle článek si přečte max.1 člověk,a to ještě proto,že sem chce dát reklamku.
Navíc vážně děkuju za to,že jste mě nazvaly plevelem :) To vážně potěší.

Diskriminace,protekce,diktatura...

23. října 2010 v 19:24 | *JoJo*
Diskriminace,protekce,diktatura...tři slova,která se objevují v komentářích,někdy i článcích,na AK.Co je na tom pravdy?Chtěla bych se k tomu vyjádřit,abych ze sebe dostala svoje myšlenky,které jsou snad stejné jako většiny lidí.

  • Nejdřív začneme u slova DISKRIMINACE,pro ty,co nevědí,co to je(ale já věřím,že to většina blogerů ví,když to s takovou jistotou používají ve většinou hanlivých komentářích),
    Diskriminace (lat. discriminare = rozlišovat) je termín označující nějaké rozlišování. Nejčastěji se používá v negativním významu rozlišování lidí na základě příslušnosti k nějaké obecné skupině bez ohledu na schopnosti konkrétního jedince. Podle konkrétního kritéria diskriminace se hovoří o diskriminaci na základě rasy, náboženského přesvědčení, politického přesvědčení, pohlaví, věku apod.(dle wikipedie.cz)
    Na konci článku se ale také píše - Rozlišování, které sleduje legitimní cíl a je přiměřené tomuto cíli, není zakázanou diskriminací.
    Tak si rozeberem.Ak sleduje vyšší cíl a to je sjednocení "lepších" a hlavně autorských blogů,s tím,že se oddělí od těch dívčích a kopíráckých blogů pro ty,co si touží počíst nějaké zajímavé články a myšlenkové pochody,nejen o tom,co se nosí a jak si vybrat kluka,popř. prohlédnout si paparazzi obrázky celebrit.Takže to,mže se odmítne blog pln kusovek a celebrit není diskriminace.

Aktuálně:

18. srpna 2010 v 13:53 | Spring
Aktuálně:

Akt. stav : činný
-------------------
Založen: 11.3.2010

Majitelka:JoJo*(14 let)

Design od:JoJo*


                15.srpna - Ohledně AK

15. srpna 2010 v 13:47 | ^^ChiChi^^
Doufala jsem,že budu přijata,ale asin ejsem dostatečně dobrá.Mám se přihlásit později.Ale chtěla bych to trochu ospravedlnit.

Spousta tvých článků nemá myšlenku, jen výčet toho, co jsi během dne prožila či co jsi poslouchala; připomíná mi to psaní z povinnosti. Dále hodně doprovodných obrázků bez zrdoje. Vytkla bych nepřehlednost: odkazy na rubriky v záhlaví blogu jsou z jisté strany možná originální, ale ve výsledku spíš odradí. Začtu-li se do některého z tvých článků (po tom, co se k nim pracně doklikám) a chci přejít na další, musím zase vyjet na začátek a hledat... A odkaz na tvou grafiku je nefunkční. Co odkazy na shlédnutí celého filmu (zde), to je autorské?

 
 

Reklama